Іванівська сільська рада

 


Іванівська  сільська  рада повідомляє про  обговорення проекту рішення  сесії Іванівської   сільської  ради «Про затвердження «Технічних документацій з нормативних грошових оцінок  земель с.Іванівка та с. Миколаївка Високопільського району Херсонської області».

    З проектом цього рішення можна ознайомитись  на інформаційній дошці в приміщенні адміністративної будівлі Іванівської сільської ради.

      Зауваження та пропозиції просимо надсилати упродовж місяця  на офіційну  адресу сільської ради:

- поштову: Херсонська область, Високопільський район,  с. Іванівка, вул. Перемоги, б. 47-в, або звертатись на електронну адресу:  

Проект рішення (.doc)                    

Проект рішення (.pdf)          

                             Іванівська сільська рада повідомляє про обговорення проекту рішення сесії Іванівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік». Проект цього рішення розміщено на інформаційній дошці в приміщенні адмінбудівлі Іванівської сільської ради .

Зауваження та пропозиції просимо надсилати упродовж місяця на адресу: Херсонська область, Високопільський район, с. Іванівка,

вул. Перемоги, б. 47в, або звертатись за телефоном : тел../факс 34-2-31,
електронна адреса сільської ради:

Секретар сільської ради Н.О.Нетяга


Іванівська  сільська  рада повідомляє про  обговорення проекту рішення  сесії Іванівської   сільської  ради «Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2018 рік». Проект цього рішення розміщено на інформаційній дошці в приміщенні адмінбудівлі Іванівської сільської ради .

Зауваження та пропозиції просимо надсилати упродовж місяця   на адресу: Херсонська область, Високопільський район,  с. Іванівка, вул. Перемоги, б. 47в, або звертатись за телефоном : тел../факс 34-2-31, електронна адреса сільської ради: ivan_rada@ukr.net

Секретар сільської ради    Н.О.Нетяга


Оголошення 

Іванівська  сільська  рада повідомляє про  винесення на обговорення регуляторного  акту  - проекту рішення  сесії Іванівської   сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік». Проект  цього рішення розміщено на інформаційній дошці в приміщенні адмінбудівлі Іванівської сільської ради .

Зауваження та пропозиції щодо цих проектів рішень просимо надсилати  у письмовій формі  упродовж одного місяця з дня оприлюднення за поштовою   адресою: Херсонська область, Високопільський район,

 с. Іванівка, вул. Перемоги, б. 47в, або звертатись за телефоном: тел../факс 34-2-31, тел. 34-2-17.

Громадські слухання відбудуться  16 червня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань сільської ради. 

Іванівський  сільський  голова Кудлак Іван Іванович


Декларація про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру за 2015 рік - Нетяга Н.О.


Декларація про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру за 2015 рік - Кудлак Іван Іванович


Про зміни до рішення №393 LХІ сесії сільської рад УІ скликання  від 06.02.2015 року « Про Іванівський сільський бюджет  на 2015 рік»


Про  внесення змін  до рішення LХУІ сесії сільської ради УІ скликання  від 18.06.2015 року №412 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік»


Про  внесення змін  до рішення LІ сесії сільської ради УІ скликання від 03.06.2014 року №351 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2015 рік»


Про перейменування вулиці Радянської в селі Іванівка


Про  внесення змін до рішення №396  LХІ сесії Іванівської сільської ради УІ скликання від 06.02.2015 року «Про внесення змін до рішення LІ сесії сільської ради УІ скликання від 03.06.2014 року №351 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2015 рік»


Про  внесення змін до рішення №389  LХ сесії Іванівської сільської ради УІ скликання від 26.01.2015 року «Про внесення змін до рішення LІ сесії сільської ради УІ скликання від 03.06.2014 року №351 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2015 рік»


Про надання щорічної основної відпустки сільському голові


ПОРЯДОК ДЕННИЙ LХІІ сесії Іванівської сільської ради УІ скликання від  16  березня 2015 року


LХІІ сесії Іванівської сільської ради УІ скликання


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру Нетега Н. О.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру Кудлак І. І.


Про внесення змін до рішення LІ сесії сільської ради УІ скликання від 03.06.2014 року №351 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2015 рік»


Про  заходи  до  сільської програми розвитку  дошкільної освіти на території  Іванівської сільської ради  на 2015  рік


Про  програму соціально – економічного та культурного розвитку території  сільської ради на 2015 рік + Додаток


Про внесення змін до рішення LІ сесії сільської ради УІ скликання від 03.06.2014 року №351 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2015 рік» + Додаток


Про проведення обліку землевласників та емлекористувачів у 2015 році


Іванівська сільська рада Високопільського району Херсонської області рішення VІ скликання LІХ сесії сільської ради


Іванівська сільська рада Високопільського району Херсонської області РІШЕННЯ УІ скликання LУ сесії сільської ради


Про затвердження Порядку здійснення роздрібної торгівлі  через дрібно роздрібну торгівельну  мережу шляхом використання засобів пересувної мережі (автомагазини, автокафе, автокав`ярні, авторозвозки, автоцистерни, лавки – автопричепи, візки) на території Іванівської сільської ради


Іванівська  сільська  рада повідомляє про  обговорення проекту рішення  сесії Іванівської   сільської  ради «Про затвердження Порядку здійснення роздрібної торгівлі через дрібно роздрібну торгівельну мережу  шляхом використання  засобів пересувної мережі( автомагазини, автокафе, авто розвозки, автоцистерни, лавки – автопричепи, візки) на території Іванівської сільської ради». Проект цього рішення розміщено на інформаційній дошці в приміщенні адмінбудівлі Іванівської сільської ради  та на сайті Високопільської районної ради.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати упродовж місяця   на адресу: Херсонська область, Високопільський район,  с. Іванівка,

вул. Перемоги, б. 47в, або звертатись за телефоном : тел../факс 34-2-31,

 тел. 34-2-17, електронна адреса: ivan_rada@ukr.net

 Іванівський  сільський  голова   Кудлак Іван Іванович


РІШЕННЯ VІ скликання LІV сесії сільської ради


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

LІ   сесії Іванівської сільської ради УІ скликання

від  03  червня    2014 року

 

1. Про зміни до рішення № 321  ХLУІІ сесії Іванівської сільської ради УІ скликання  від 06.02.2014 року «Про Іванівський сільський бюджет на 2014 рік».

2. Про зміни до рішення № 323  ХLУІІ сесії Іванівської сільської ради УІ скликання  від 06.02.2014 року «Про програму соціально – економічного та культурного розвитку території сільської ради на    2014 рік».

3. Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2015 рік.


Вже сьомий рік поспіль Генічеський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить районний фестиваль «Сонячні вітрила», який  збирає обдарованих дітей з творчими здібностями та сприяє їх соціальній підтримці та реабілітації.


Про внесення змін   до  додатку 1 рішення ХL сесії  Іванівської сільської ради УІ скликання від 27.06.2013 № 268 «Про місцеві податки і збори на 2014 рік »


ХLVІІІ сесія Іванівської сільської ради VІ скликання


 

Про затвердження фінансового звіту виконання сільського бюджету за  2013  рік

 

Про звіт сільського голови про діяльність виконавчого комітету за звітний період 2013 року

 

Про програму соціально – економічного та культурного розвитку території сільської ради на 2014 рік + Додатки

  Про внесення змін та доповнень до рішення ХХУІІ сесії Іванівської сільської ради УІ скликання від 13.07.2012 № 187 «Про місцеві податки і збори на 2013 рік »
  Про внесення змін та доповнень до рішення ХL сесії Іванівської сільської ради УІ скликання від 27.06.2013 № 268 «Про місцеві податки і збори на 2014 рік »
  Про внесення змін до рішення ХХУІІ сесії Іванівської сільської ради УІ скликання від 13.07.2012 № 187 «Про місцеві податки і збори на 2013 рік » (із змінами)
  Про внесення змін до рішення ХL сесії Іванівської сільської ради УІ скликання від 27.06.2013 № 268 «Про місцеві податки і збори на 2014 рік » (із змінами)
268 Про встановлення місцевих податків і зборів на 2014 рік
271 Про затвердження Порядку і нормативів відрахування істини прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, які належать до спільної власності територіальної громади сіл Іванівської сільської ради або у статутних фондах яких є частина спільної власності територіальної громади сіл сільської ради

РІШЕННЯ VІІ скликання ХХХVІ сесії сільської ради

180

Про надання гр. Кравець Д.А. дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі 

181

Про надання гр. Кравець Д.А. дозволу (згоди) на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

182

Про надання гр. Кравець О.О. дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі 

183

Про надання гр. Кравець О.О. дозволу (згоди) на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства 

184

Про затвердження заходів по виконанню сільської програми благоустрою населених пунктів Іванівської сільської ради у 2018 році

Протокол ХХХVІ сесії сільської ради VІІ скликання

Порядок денний ХХХVІ сесії сільської ради VІІ скликання

 

coach outlet michael kors australia michael kors canada pandora charms uk cheap pandora charms coach outlet pandora canada pandora australia ralph lauren outlet