Прийом громадян посадовими особами ради

На яку адресу звертатися з письмовим зверненням до районної ради?

74000, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Червоноармійська, 112

Як правильно оформити звернення?

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян»у зверненні має бути визначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, соціальний статус тощо, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати.

 

Як потрапити на особистий прийом до голови районної ради ?

Особистий прийом громадян в районній  раді проводиться головою районної  ради, в кабінеті голови районної ради  (смт. Високопілля, вул. Червоноармійська, 112) у визначені графіком дні.


Графік особистого прийому громадян у Високопільській районній раді

Посада

Прізвище, ім’я,
по батькові

Дні особистого прийому

Години

голова районної  ради

Овчарук С. В.

перший понеділок місяця

з 8-00

до  17-00

 

Чи можливо записатися на прийом до керівництва районної  ради заздалегідь?

Попередній запис на особистий прийом до голови районної  ради проводиться радником голови з питань зв’язків з територіальними громадами, органами місцевого самоврядування районної ради з 8-ої до 17-ої години(особисто або за телефоном).

Телефони: 2-13-39

В який термін розглядається звернення?

Відповідно до статті 20 Закону України «Про звернення громадян»звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, встановлюється необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п’яти днів.

coach outlet michael kors australia michael kors canada pandora charms uk cheap pandora charms coach outlet pandora canada pandora australia ralph lauren outlet