Робоча нарада з керівниками комунальних закладів

03 квітня 2012 року заступник голови районної ради Зіновій Тимофєєв провів робочу нараду з керівниками комунальних закладів смт. Високопілля з питання дотримання ними процедури укладення договорів та надання приміщень відповідних установ в оренду.

Активним учасникам орендних відносин є балансоутримувач  - комунальний заклад «Високопільська центральна районна лікарня», яка надає в оренду незадіяні приміщення, відповідно до чинного законодавства та власного Статуту, – наголошено З. М. Тимофєєвим.

Іншим учасникам наради вказано на їхні недоліки в процедурі укладення договорів та надані зразки документів для подальшого впровадження.

Цього ж дня  за участю заступника головного лікаря комунального закладу «Високопільська центральна районна лікарня» Наталії Корнієнко З. Тимофєєв розглянув перелік платних послуг, що надаються медичними установами  району та зазначив, що це питання потребує більш детального вивчення, оскільки доведеться опрацювати першоджерела і відповідну постанову Кабінету Міністрів України, щоб   надалі не виникало сумнівів у відповідності тарифної політики щодо надання послуг центральною районною лікарнею


coach outlet michael kors australia michael kors canada pandora charms uk cheap pandora charms coach outlet pandora canada pandora australia ralph lauren outlet