Микола Костяк відвідав Високопільський район

27 березня 2012 року з робочим візитом район відвідали  голова обласної державної адміністрації Микола Костяк та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Розпочався візит  особистим прийомом громадян головою обласної державної адміністрації. На прийомі були присутні керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районнихуправлінь, відділів та служб.

У ході прийому голова обласної державної адміністрації розглянув п’ять звернень. Громадянами порушувалися питання щодо фінансування проведення робіт по будівництву підвідного газопроводу до сіл Новомиколаївка та Новопетрівка, вартості робіт по проведенню реконструкції лінії вуличного освітлення с. Новомиколаївка, відкриття маршруту автобусного сполучення с. Пригір’я з мікрорайоном Інгулець Дніпропетровської області, відновлення руху пасажирських потягів через станцію «Високопілля», виплати 30 відсоткової надбавки до пенсії «дітям війни».

По усім порушеним зверненням Микола Костяк надав ряд рекомендацій та доручень районним та обласним керівникам.

Далі відбулася зустріч із сільськими, селищними головами, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, служб району. Мета зустрічі налагодження співпраці з головами сільських та селищних рад та визначення шляхів вирішення проблемних питань. Відкриваючи засідання Микола Костяк розповів про  реалізацію інвестиційних проектів на Херсонщині,   впровадження нових соціальних ініціатив, проголошених Президентом України, відзначив позитивні зрушення, які відбулися в районі, активну роботу по наведенню санітарного порядку та благоустрою населених пунктів району. Спілкуючись з керівниками району закликав до спільної роботи, яка згуртує громаду, запевнив у підтримці таких починань обласною владою.

Відповідно до програми перебування в районі губернатор відвідав

комунальний заклад «Іванівська   ЗОШ І-ІІІ ступенів». Учасники зустрічі оглянули комп’ютерний клас, кабінет біології та хімії з мультимедійною дошкою, шкільний музей, актовий зал, простору їдальню, спортивний зал, відзначили високий рівень учнівського самоврядування. Директор закладу ознайомила присутніх з перспективою об’єднання дитячого садку з школою в навчально-виховний комплекс, продемонструвала всі наявні можливості.

На завершення візитуМикола Костяк оглянув сільськогосподарські угіддя та техніку одного з найбільших аграрних підприємств району ДП «Шестріня-Агро» ТОВ «Шестірня». Голова обласної державної адміністрації  зазначив, що завдяки впровадженнюсучасних технологій і раціональному використанню природних ресурсів забезпечено збереження озимих зернових культур.