Відбулася 48 сесія районної ради

17 червня 2020 року відбулася 48 сесія районної ради, на порядку денному якої було 13 питань. За пропозицією райдержадміністрації внесено зміни до районних програм підтримки районної лікарні та  протидії поширенню коронавірусної інфекції (в частині забезпечення доплати працівникам, задіяним у заходах з протидії COVID-19).

Надано згоду на прийняття до комунальної власності  району 2 комплектів телемедичного обладнання вартістю 219 600, грн. для Архангельської амбулаторії та передачі його на баланс центру первинної медико-санітарної допомоги.

Відповідно до нового законодавства про  повну загальну середню освіту депутати погодили укладення контрактів із керівниками Іванівського (Нетяга Н.П.) та Новопетрівського (Осипенко Н.М.) навчальних закладів терміном на 6 років.

Також розглянуто низку змін до районного бюджету.

Усі питання сесії попередньо були розглянуті по погоджені на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, власності та економічної реформи у народногосподарському комплексі 17.06.2020.