ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селищ району в новій редакції, затвердженого рішенням XLVII сесії  VII скликання Високопільської районної ради Херсонської області від 06 травня 2020 року № 685 , відділ культури, освіти, молоді та спорту Високопільської районної державної адміністрації  оголошує конкурс на посаду  директора комунального закладу «Іванівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Високопільської районної ради Херсонської області.

Умови проведення конкурсу :

Найменування і місцезнаходження закладу

комунальний заклад «Іванівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Високопільської районної ради Херсонської області, місцезнаходження : 74020, Херсонська область, Високопільський район, с.Іванівка, вул.Перемоги,34 А

найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту та  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів установ освіти та наукових установ»

кваліфікаційні вимоги

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка:

1) є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

2) має судимість за вчинення злочину;

3) позбавлена права обіймати відповідну посаду;

4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

5) за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;

6) підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, місце та строк їх подання

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання ;

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються претендентами особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа).

Документи приймаються до 02 червня 2020 року.

Документи подаються відділу культури, освіти, молоді та спорту Високопільської районної державної адміністрації за адресою:

74000, Херсонська обл., смт Високопілля, вул.. Визволителів,112. 4 поверх.

Місце, дата початку проведення конкурсу, етапи його проведення  та тривалість

Конкурс відбудеться 03 червня 2020 року (початок о 9:00 год) за адресою : 74000, Херсонська область, смт Високопілля,                    вул. Визволителів. б. 112., 4 поверх, кабінет начальника відділу культури, освіти, молоді та спорту Високопільської районної державної адміністрації.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України  «Про освіту»«Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти у формі письмового тестування  (03 червня 2020 року о 9:00 год. );

перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання (03 червня 2020 року о 10:00 год.) ;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування (03 червня 2020 року об 11:00 год.).

Форма перевірки знання законодавства - письмова.

прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі.

Вагіна Тетяна Юріївна, моб.тел. 0675272874, адреса електронної пошти : vysok-kms@visokopilska-vlada.gov.ua