20 лютого відбулася 45 сесія районної ради

На початку засідання присутні на честь шостої річниці Майдану  вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Розглядаючи питання порядку денного, депутати  ввели до складу  постійної комісії з питань агропромислового комплексу новообраного депутата Сергія Мурика.

Голова постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я Анатолій Коваленко поінформував присутніх про результати конкурсного відбору на посаду керівника КНП «Високопільська ЦРЛ», переможцем якого визнано Людмилу Решетило. Депутати погодили її призначення на посаду та рекомендували голові районної ради укласти з нею контракт на 5 років.

Затверджено низку районних програм: відшкодування витрат на пільговий  проїзд залізничним транспортом  окремих категорії громадян  на 2020-2021 роки; забезпечення діяльності управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації на 2020 рік.

З метою забезпечення функціонування структурних підрозділів, збереження мережі фельдшерсько-акушерських пунктів з кількістю населення менше 750 чоловік, надання невідкладної допомоги населенню та  виплату заробітної плати  КНП «Високопільський центр ПМСД» і «Високопільська ЦРЛ» внесено зміни до відповідних програм з підтримки цих підприємств за рахунок місцевих бюджетів.

В частині управління комунальною власністю депутатами надано згоду на списання  котлів та електродвигуна Іванівському НВК та ксерокса районної ради; відповідно до поданих клопотань надано  право бути орендодавцем комунального майна районній лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги та Трудовому архіву.

Виходячи із вище прийнятих питань,  депутати погодили внесення змін до районного бюджету в частині виділення коштів із бюджетів Іванівської, Новопетрівської сільських, Архангельської селищної та Високопільської  ОТГ на виконання заходів районних програм. Голові районної ради доручено підписати відповідні угоди із очільниками громад.

У «Різному» до депутатів звернувся голова районної державної адміністрації Вадим Приходько щодо отримання пропозицій стосовно проведення ремонтних робіт дороги державного значення в частині зміни проектної документації: здійснення поточного та середнього ремонтів, здешевлення запланованих  робіт. Також голова РДА озвучив наміри  стосовно ефективного використання приміщень районної лікарні, незадіяних у лікувальному процесі. Вадим Анатолійович просив депутатів висловити свої пропозиції та варіанти  з даного питання (можливе утворення комунального закладу соціального спрямування, реабілітаційного центру, хоспісу тощо).

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Вікторія Рибалко нагадала присутнім про обов’язок усіх депутатів вчасно подати електронні декларації до 01 квітня поточного року.

Директор  районної лікарні Людмила Решетило проінформувала присутніх про заходи, які здійснюються керівництвом лікарні для забезпечення подальшого функціонування районної лікарні в умовах реформування, надала відповіді  на гострі питання щодо існування майбутніх структурних підрозділів закладу,  кадрового забезпечення, можливого вивільнення персоналу, надання медичних послуг як платних, так і безкоштовних, гарантованих  державою. Людмила Вікторівна пообіцяла надати додаткову інформацію після остаточного оформлення договору із Національною службою здоров’я України.