Конкурсна комісія ЦРЛ 21.01.2020

Постійно діюча конкурсна комісія для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Високопільського  району, створена  розпорядженням голови районної ради від 23.12.2019 року №41,  інформує, що 21 січня поточного року відбулося засідання комісії з порядком денним:  про розгляд заяв претендентів та доданих до них документів та прийняття рішення щодо їх участі в конкурсі на зайняття посади керівника (директора)  комунального некомерційного підприємства «Високопільська центральна районна лікарня» Високопільської районної ради  Херсонської області; та заслуховування конкурсних пропозицій, проведення співбесід із претендентами та про прийняття рішення про результати конкурсу на зайняття посади керівника (директора)   КНП «Високопільська ЦРЛ».

У роботі взяли участь   члени комісії: Коваленко А.С. – голова комісії, Бондар Н.В. – секретар комісії, Пурик Н.І., Жук Т.М., Сорокотяга О.В., Цалінська Н.А., Юрко В.В.

На розгляд комісії надійшла заява від одного претендента на посаду директора КНП «Високопільська ЦРЛ». За результатами розгляду конкурсної пропозиції та проведеної співбесіди комісія вирішила:

1.  Визнати переможцем  конкурсу на зайняття посади керівника (директора) КНП «Високопільська ЦРЛ» Решетило Людмилу Вікторівну.

2. Звернутися з відповідним поданням до голови Високопільської районної ради.

Додаток