08 листопада відбулася сорок друга сесія районної ради УІІ скликання

У зв’язку із завершенням процедури  перетворення  районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство депутати затвердили звіт про незалежну оцінку майна закладу, передавальний акт комісії по передачі його матеріальних цінностей, створення КНП «Високопільська ЦРЛ», затвердження його Статуту, передачу в оперативне управління рухомого і нерухомого майна, призначення в.о. керівника Решетило Л.В.

Надано  дозвіл  КНП  «Високопільська ЦРЛ» на укладання договору оренди комунального майна.

Для безперебійного функціонування районної лікарні як новоствореного КНП затверджено програму підтримки підприємства до кінця 2019 року  за рахунок районного бюджету.

Внесено зміни до програм соціального захисту людей похилого віку та  інвалідів, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми в частині надання пільг на послуги телефонного зв’язку; підтримки КНП «Високопільський  ЦПМСД».

Затверджено зміни плану НКП «Високопільський ЦПМСД» та терміни  проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями.