08 листопада відбулося засідання планово-бюджетної комісії

У зв’язку із перетворенням  районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство погоджено звіт про незалежну оцінку майна закладу, передавальний акт комісії по передачі його матеріальних цінностей, створення КНП «Високопільська ЦРЛ», затвердження його Статуту,  призначення в.о. керівника Решетило Л.В., передачу в оперативне управління рухомого і нерухомого майна.

Попередньо розглянуто надання дозволу закладу  на укладання договору оренди комунального майна.

Погоджено низку щорічних програм:

• з відбору громадян на військову службу за контрактом, строкову військову службу та надання соціальної підтримки сім’ям військовозобов’язаних;
  • призову громадян України на строкову військову службу;
  • допомоги Високопільському  відділенню поліції у забезпеченні охорони публічного порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності;
  • безоплатної правової допомоги населенню;
  • мобілізаційної  підготовки;
  • висвітлення діяльності  Високопільської районної державної адміністрації;
  • відзначення окремих осіб з нагоди державних, професійних свят, пам’ятних та знаменних дат;
  • розвитку культури і духовності;
  • пожежної безпеки;
  • тимчасового зберігання архівних документів.

Узгоджено внесення змін до програм розвитку архівної справи;

«Електронна охорона здоров’я»; соціального захисту людей похилого віку та  інвалідів, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми в частині надання пільг на послуги телефонного зв’язку;  підтримки КНП «Високопільський  ЦПМСД».

Заслухано  звіт про виконання плану КНП «Високопільський ЦПМСД» за 9 місяців  2019 року та внесення до нього змін.

Заслухавши пропозиції директора Трудового архіву Тамари Нікіфорової, члени комісії погодили програму архіву та нову структуру установи для більш ефективної роботи та утримання приміщення.

Депутат Тамара Жук внесла пропозицію створити робочу групу та розглянути питання ефективного використання коштів на утримання центру первинної медичної допомоги та збереження його мережі.

Погоджено терміни проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями.