Високопільська районна рада Херсонської області інформує

Високопільська районна рада Херсонської області інформує, що відповідно до  оголошеного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 16.07.2019 року конкурсною комісією визначено переможця конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з оцінки майнового комплексу КЗ «Високопільська ЦРЛ» - Мале приватне підприємство «Агро-Експерт», керівник – Карпенко Світлана Миколаївна, з метою визначення вартості майна – майнового комплексу комунального закладу «Високопільська центральна районна лікарня»   за адресою: 74000, смт. Високопілля, вул.. Визволителів, 145, для проведення реорганізації шляхом перетворення комунального закладу “Високопільська центральна районна лікарня” в комунальне некомерційне підприємство “Високопільська центральна районна лікарня” Високопільської районної ради Херсонської області. Вартість виконання робіт – 18,0 тис. грн.. Строк виконання робіт – 9 днів.