Оголошення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Високопільського району

Високопільська районна рада Херсонської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення вартості майна – майнового комплексу комунального закладу «Високопільська центральна районна лікарня» за адресою: 74000, смт. Високопілля, вул.. Визволителів, 145, з метою проведення реорганізації шляхом перетворення комунального закладу “Високопільська центральна районна лікарня” в комунальне некомерційне підприємство “Високопільська центральна районна лікарня” Високопільської районної ради Херсонської області. Назва об’єкта оцінки: комунальний заклад «Високопільська центральна районна лікарня». Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: комунальний заклад «Високопільська центральна районна лікарня».   Місцезнаходження об’єкта оцінки:  74000, смт. Високопілля, вул. Визволителів, 145. Мета проведення оцінки : проведення реорганізації шляхом перетворення комунального закладу “Високопільська центральна районна лікарня”в комунальне некомерційне підприємство “Високопільська центральна районна лікарня” Високопільської районної ради Херсонської області. Телефон, факс замовника конкурсу: (05535)2-18-99. Електронна адреса замовника конкурсу: rayradavskpl@ukr.net Замовник робіт з оцінки – Високопільська районна рада (74000, смт. Високопілля, вул. Визволителів, 112). Особа-платник робіт з оцінки – Високопільська районна державна адміністрація (74000, смт. Високопілля, вул. Визволителів, 112). Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єктів комунального майна, затвердженого рішенням ХХХУІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 03 липня 2019 року №553 та розробленого на підставі Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190, (далі – Положення). До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинних сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки. Претенденти для участі в конкурсі мають надати до виконавчого апарату Високопільської районної ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 до Положення); інформація про претендента, що містить відомості про діяльність претендента (рік заснування; перелік робіт з оцінки; наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері оцінки майна претендента в Україні та інших країнах світу) (додаток 4 до Положення); інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також будуть залучаютися ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо), їх письмові згоди (додаток 4 до Положення). До інформації може включатись інформація стосовно рішень Екзаменаційної комісії, контролюючих та правоохоронних органів, інших державних установ щодо практичної діяльності претендента з оцінки майна або оцінювачів, що перебувають з ним у трудових відносинах. При цьому один і той самий оцінювач може бути залучений до виконання робіт з оцінки одного об’єкта лише одним претендентом. Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (за наявності). Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). Термін виконання оцінки об’єкта не повинен перевищувати 10 календарних днів. Конкурсна документація приймається протягом 30 діб з дня публікації оголошення на офіційному сайті районної ради. На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву. Конкурсна документація подається до Високопільської районної ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). Телефон для довідок (05535) 2-18-99 Конкурс відбудеться  – 19 серпня 2019 року  о 10.00 год. у малій сесійній залі Високопільської районної ради (смт. Високопілля, вул.. Визволителів,112).