Відбулося пленарне засідання ХХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання

03 липня поточного року відбулося пленарне засідання ХХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання. У роботі сесії взяли участь 14 депутатів. До порядку денного внесено 18 питань, всього розглянуто 17. Як зазвичай, основними були питання звітів про виконання програми економічного соціального та культурного розвитку району та районного бюджету на 2019 рік за підсумками І кварталу 2019 року, а також внесення змін до них.

Каменем спотикання при внесенні змін до бюджету стало питання виділення 250,0 тис. грн. зі спеціального фонду  для будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям у смт. Архангельське. Депутати пропонували направити ці кошти на потреби райлікарні для проведення ремонтних робіт та для придбання котлів для Іванівського НВК. Сесія підтримала  пропозицію голови районної ради Сергія Овчарука щодо повернення до розгляду даного питання через місяць, коли буде вирішено питання  опалення у Іванівській школі.

Депутатами затверджено  Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єктів оренди комунального майна.

Надано згоду на  реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Високопільська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Високопільська центральна районна лікарня» Високопільської районної ради Херсонської області.

Внесено зміни до Положення про Трудовий архів району, до Порядку використання коштів цільового фонду розвитку інфраструктури Високопільського району у складі спеціального  фонду районного бюджету та до складу наглядової ради.

Надано дозвіл на проведення капітальних ремонтів у навчальних закладах: Архангельській ЗОШ І-ІІІ ступенів за проектом «Капітальний ремонт каналізаційних мереж та санвузлів» та  Іванівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» (капітальний ремонт фасаду будівлі в частині заміни віконних блоків).

Затверджено  структури КЗ «Високопільський районний методичний кабінет»   та районної ради в нових редакціях.

Оновлено  Статут КНП «Високопільський ЦПМСД».

Погоджено проекти положень щодо проведення конкурсу на зайняття посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я  та районного методичного кабінету.

Після пленарного засідання 03 липня відбулося засідання планово-бюджетної комісії, на якому розглянуто два питання – про внесення змін до бюджету та встановлення тарифів з надання платних послуг населенню бактеріологічною лабораторією районної лікарні.