ОГОЛОШЕННЯ

Для забезпечення подальшого розвитку та удосконалення процесів відчуження, передачу в оренду та інше об’єктів  комунальної власності,  визначення чітких законодавчих норм відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки об’єктів, дотримання принципів прозорості та неупередженості, районною радою прийнято проект  Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (зі змінами та доповненнями), з метою прийняття від громадян та суб’єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення, зазначений проект рішення та аналіз регуляторного впливу  розміщується  на сайті Високопільської районної  ради.

Зауваження та пропозиції до вищезазначеного проекту рішення приймаються у письмовому вигляді розробником протягом 1-го місяця з дня його опублікування за адресою: 74000, смт. Високопілля, вул.. Визволителів,112,  (тел. 2-18-99).