19 квітня відбулося пленарне засідання ХХХVІІ сесії районної ради

19 квітня відбулося пленарне засідання ХХХУІІ сесії районної ради, на якому розглянуто 18 питань. Основними, за звичай, були внесення змін до програми соціально-економічного розвитку та головного кошторису району.

Заслухано інформацію заступника керівника Бериславської місцевої прокуратури Дениса Кудрявченка та начальника місцевого відділення поліції Сергія Курділова про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Високопільського району за попередній рік. Затверджено 3 нові програми та внесено зміни до 2 діючих.

З метою визначення чітких законодавчих норм відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки об’єктів, дотримання принципів прозорості та неупередженості затверджено проект Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єктів оренди комунального майна. Даний проект проходитиме процедуру громадського обговорення та буде запропонований для розгляду на наступній сесії ради.

У зв’язку зі звільненням з посади головного лікаря Високопільської ЦРЛ Павла Литвина, призначено виконуючим обов’язки заступника – Людмилу Решетило. Її ж кандидатуру затверджено до складу Госпітальної ради Бериславського Госпітального округу.

Погоджено перелік питань для розгляду на сесіях, засіданнях президії і постійних комісій районної ради у поточному році та знято з контролю низку рішень, термін дії яких сплив.

Крім того депутати підтримали рекомендацію планово-бюджетної комісії та внесли зміни до її складу - вивели зі складу Любов Самохвалову та ввели Олександра Глушка.