19 квітня відбулося засідання планово-бюджетної комісії

19 квітня відбулося засідання планово-бюджетної комісії, на якій розглянуто 20 питань. Запропоновані зміни до програми соціально-економічного розвитку та бюджету району внесли відповідно начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації Олександр Мех та Лариса Олло.

Члени комісії мали змогу обговорити інформацію правоохоронних органів про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Високопільського району за 2018 рік та поставити свої питання до заступника керівника Бериславської місцевої прокуратури Дениса Кудрявченка та начальника місцевого відділення поліції Сергія Курділова.

Погоджено проекти рішень щодо ухвалення 3 нових програм та внесення змін до 2, а також Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єктів оренди комунального майна.

Розглянуто та погоджено кадрові питання щодо призначення в.о. головного лікаря Людмили Решетило та, у зв’язку з цим, зміни до Госпітальної ради Бериславського Госпітального округу. Крім того членами комісії підтримано пропозицію голови комісії Анатолія Коваленка щодо внесення персональних змін до складу комісії, аби забезпечити сталу та безперебійну її роботу, а саме: вивести зі складу комісії Любов Самохвалову та ввести до її складу Олександра Глушка.