Відбулося чергове засідання планово-бюджетної комісії районної ради

26 березня  відбулося чергове засідання планово-бюджетної комісії районної ради, на якому  розглянуто 7 питань. Начальник відділу економічного розвитку та державної реєстрації районної державної адміністрації Олександр Мех доповів про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Високопільського району за 2018 рік.

Членами комісії підтримано пропозицію районної державної адміністрації щодо  внесення змін до  програм: соціально-економічного розвитку району на 2019 рік; відшкодування витрат на пільговий проїзд  залізничним транспортом окремих категорії громадян; соціального захисту людей похилого віку та  інвалідів,  підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми.

Погоджено нову  програму підтримки КНП «Високопільський  центр первинної медико-санітарної  допомоги» на 2019 рік.  Також рекомендовано для розгляду на сесії  зміни  до проекту  рішення  сесії районної ради «Про районний  бюджет на 2019 рік» та укладання договорів про передачу міжбюджетних трансфертів у 2019 році, що були представлені на розсуд членам комісії начальником фінансового управління райдержадміністрації Ларисою Олло.