31 січня мало відбутися спільне засідання постійних комісій районної ради

31 січня мало відбутися спільне засідання постійних комісій районної ради, проте через відсутність кворуму та неявку більшості членів комісій з гуманітарних питань, АПК та мандатної фактично  повноважним було  засідання лише планово-бюджетної, на якому  розглянуто 10 питань.

Свій щорічний звіт для обговорення надав  голова районної ради Сергій Овчарук.   Голова комісії Анатолій Коваленко та член комісії Віталій Кучерук внесли доповнення до проекту рішення.

Заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Ларису Олло про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та пропозиції змін до  райбюджету на 2019 рік.

Оновлено проект змін до програми громадської безпеки та територіальної оборони. Розглянуто та погоджено особисту заяву про звільнення  головного лікаря районної лікарні  Литвина П.Ю. відповідно до умов контракту.

Також членами комісії погоджено: ліквідаційний  баланс централізованої бухгалтерії закладів культури, акт приймання-передачі приміщень Архангельської ЛА з балансу Високопільської ЦРЛ на баланс центру первинної медицини,  вартість харчування та встановлення плати для батьків за перебування дітей у навчальних закладах у 2019 році, 2  програми -  забезпечення виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою та забезпечення діяльності служби у справах дітей.