Щиро вітаю громаду Високопільського району зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Кожного року ми відзначаємо цей день з вірою у відродження добрих традицій та непорушних цінностей, притаманних українській громаді, - об’єднувати зусилля для вирішення спільної справи, для обладнання гідного життя кожного жителя територіальної громади, створення належних умов для самореалізації молоді, затишку в оселі і в душі громадян похилого віку.

Цей день є справжнім народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні - найближча до людей і їхніх турбот владна самоор­ганізація.

Працівникам органів місцевого самоврядування та депутатам різних рівнів громадяни довірили представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому всі разом ми зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, про добробут кожного мешканця нашого району. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

Щиросердно висловлюю вдячність усім небайдужим членам громади, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.

Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у Високопільському районі.

Усім бажаю міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє громад та України.

З повагою,
Голова районної ради                            С. Овчарук