21 листопада в адмінбудівлі районної ради відбувся мітинг

21 листопада в адмінбудівлі районної ради відбувся мітинг, присвячений Дню Гідності та Свободи. Вшанувати пам'ять героїв Євромайдану прийшли працівники держустанов, районної ради ветеранів, пересічні громадяни. Зі словами привітання до учасників мітингу звернулися голови районної державної адміністрації Сергій Старух та районної ради Сергій Овчарук.

У промовах наголошувалося на те, що свобода та гідність – це основні якості, без яких людина перестає бути особистістю. Це довели революційні події Майдану 2004 року і Революція Гідності 2013 року. Цей день є символом боротьби і перемоги, символом єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Мільйони українських громадян голосно заявили на весь світ, що більше не будуть покірними рабами і готові відстояти свою людську гідність і свободу Української держави.

Керівники району висловили щиру шану та повагу українським бійцям, які щоденно відбивають агресивні напади російських загарбників та їх помічників, демонструють усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян. Подякували всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Насамкінець побажали єднання у боротьбі з агресором, у боротьбі за свободу, гідність та право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.