Привітання з Днем Незалежності

Шановні колеги!  Дорогі земляки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди найбільш значущих державних свят – Дня Державного прапора та Дня проголошення Незалежності нашої країни!

До мрії про власну державу йшли десятки поколінь українців. І сьогодні питання про її незалежність, цілісність та свободу постає особливо гостро. Україна вкотре переживає страшні випробовування. За державність і суверенітет країни проливають кров її мужні сини. У такий тяжкий час ми повинні бути єдині, зі спільною метою – незалежністю!

Гордість, прагнення до незалежності, краса і велика сила духу – якості, які притаманні українському народові. Саме вони допомогли нам створити свою незалежну Україну.

Тож нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Нехай наші національні символи – гімн, герб і прапор – завжди будуть предметами уособлення гідності і віри в свою країну.

Немає значення, де ти народився, якою мовою розмовляєш – головне, щоб у тебе в серці були любов до України і бажання зробити її кращою.

Це красива країна, де живуть горді і натхненні люди, які готові відстоювати свою незалежність навіть зі зброєю в руках. Така нація подолає всі труднощі.

Я бажаю всім землякам достатку і процвітання, здоров’я вам, вашим рідним і близьким, а найголовніше – мирного неба над українською землею.

Зі святом!

Слава Україні!

Голова Високопільської районної ради                            Сергій  Овчарук


coach outlet michael kors australia michael kors canada pandora charms uk cheap pandora charms coach outlet pandora canada pandora australia ralph lauren outlet