Привітання з Днем Незалежності

Шановні колеги!  Дорогі земляки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди найбільш значущих державних свят – Дня Державного прапора та Дня проголошення Незалежності нашої країни!

До мрії про власну державу йшли десятки поколінь українців. І сьогодні питання про її незалежність, цілісність та свободу постає особливо гостро. Україна вкотре переживає страшні випробовування. За державність і суверенітет країни проливають кров її мужні сини. У такий тяжкий час ми повинні бути єдині, зі спільною метою – незалежністю!

Гордість, прагнення до незалежності, краса і велика сила духу – якості, які притаманні українському народові. Саме вони допомогли нам створити свою незалежну Україну.

Тож нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Нехай наші національні символи – гімн, герб і прапор – завжди будуть предметами уособлення гідності і віри в свою країну.

Немає значення, де ти народився, якою мовою розмовляєш – головне, щоб у тебе в серці були любов до України і бажання зробити її кращою.

Це красива країна, де живуть горді і натхненні люди, які готові відстоювати свою незалежність навіть зі зброєю в руках. Така нація подолає всі труднощі.

Я бажаю всім землякам достатку і процвітання, здоров’я вам, вашим рідним і близьким, а найголовніше – мирного неба над українською землею.

Зі святом!

Слава Україні!