Повідомлення про засідання сесії

28 березня 2012 року відбулася ХХ сесія Високопільської районної ради  VIскликання, в порядок денний якої включене одне питання: «Пропогодження експертної оцінки з ринкової вартості арештованого майна».

Перед початком роботи сесії голова районної ради Любов Куцевол поінформувала присутніх про робочий візит до району губернатора Херсонщини Миколи Костяка, що відбувся напередодні.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації здійснив особистий прийом в смт. Високопілля та провів зустрічі з керівниками установ, структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільським, селищними головами та ознайомився з діяльністю ТОВ «Шестірня».

Депутати погодили експертну оцінку з ринкової вартості арештованого майна та прийняли відповідне рішення сесії.

По закінченні сесії для депутатів районної ради   було проведене навчання, під час якого керуючий справами, координатор роботи президії районної ради Вікторія Рибалко озвучила та запропонувала обговорення питання «Про ключові нововведення Закону України «Про вибори народних депутатів України» від 17.11.2011 року», а начальник відділу Держкомзему  у Високопільському районі Тетяна Музичко надала роз’яснення щодо застосування коефіцієнту індексації 1,756 до грошової оцінки 1 га ріллі на території району.