Відзначення 68 річниці визволення Високопільщини від німецько-фашистських загарбників

29 лютого 2012 року о 09.30 біля меморіалу слави в смт. Високопілля відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення 68 річниці визволення Високопільщини від німецько-фашистських загарбників.

Віддати вдячність і шану живим учасникам війни, схилити голови перед пам’яттю полеглих прийшли в цей день перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Урбанська, заступник голови районної ради Зіновій Тимофєєв, ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти, представники районної ради ветеранів, трудових колективів підприємств, організацій, установ району, політичних партій та громадських організацій.

З вітальними словами до присутніх звернулась секретар Високопільської селищної ради Ганна Кучмяк, яка з особливою шаною і вдячністю згадала визволителів нашого краю, які проявили героїзм і мужність зазначивши, що наше завдання сьогодні не втратити того, що здобули наші батькизберегти і прикрасити нашу землю для нащадків.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам'ять полеглих в боях за визволення Високопільщини від німецько-фашистських загарбників та поклали квіти до братської могили воїнів, пам’ятника лейтенанта Я.Л. Андрєєва. Це їхні подвиги дарували нам можливість жити під мирним небом, ростити дітей та  онуків, радіти новому дню.


coach outlet michael kors australia michael kors canada pandora charms uk cheap pandora charms coach outlet pandora canada pandora australia ralph lauren outlet