Відзначення 68 річниці визволення Високопільщини від німецько-фашистських загарбників

29 лютого 2012 року о 09.30 біля меморіалу слави в смт. Високопілля відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення 68 річниці визволення Високопільщини від німецько-фашистських загарбників.

Віддати вдячність і шану живим учасникам війни, схилити голови перед пам’яттю полеглих прийшли в цей день перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Урбанська, заступник голови районної ради Зіновій Тимофєєв, ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти, представники районної ради ветеранів, трудових колективів підприємств, організацій, установ району, політичних партій та громадських організацій.

З вітальними словами до присутніх звернулась секретар Високопільської селищної ради Ганна Кучмяк, яка з особливою шаною і вдячністю згадала визволителів нашого краю, які проявили героїзм і мужність зазначивши, що наше завдання сьогодні не втратити того, що здобули наші батькизберегти і прикрасити нашу землю для нащадків.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам'ять полеглих в боях за визволення Високопільщини від німецько-фашистських загарбників та поклали квіти до братської могили воїнів, пам’ятника лейтенанта Я.Л. Андрєєва. Це їхні подвиги дарували нам можливість жити під мирним небом, ростити дітей та  онуків, радіти новому дню.