Шановні земляки!

Шановні земляки!З нагоди світлого величного християнського свята Воскресіння Христового прийміть сердечні вітання та найкращі побажання – міцного здоров’я, добра, злагоди та Божого благословення. Нехай цей день гуртує всіх нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього.

19 квітня відбулося пленарне засідання ХХХVІІ сесії районної ради

19 квітня відбулося пленарне засідання ХХХVІІ сесії районної ради19 квітня відбулося пленарне засідання ХХХУІІ сесії районної ради, на якому розглянуто 18 питань. Основними, за звичай, були внесення змін до програми соціально-економічного розвитку та головного кошторису району. Заслухано інформацію заступника керівника Бериславської місцевої прокуратури Дениса Кудрявченка та начальника місцевого відділення поліції Сергія Курділова про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Високопільського району за попередній рік. Затверджено 3 нові програми та внесено зміни до 2 діючих.

19 квітня відбулося засідання планово-бюджетної комісії

19 квітня відбулося засідання планово-бюджетної комісії19 квітня відбулося засідання планово-бюджетної комісії, на якій розглянуто 20 питань. Запропоновані зміни до програми соціально-економічного розвитку та бюджету району внесли відповідно начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації Олександр Мех та Лариса Олло. Члени комісії мали змогу обговорити інформацію правоохоронних органів про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Високопільського району за 2018 рік та поставити свої питання до заступника керівника Бериславської місцевої прокуратури Дениса Кудрявченка та начальника місцевого відділення поліції Сергія Курділова.